4.9
Всего оценок: 38
97%
2%
0%
0%
0%
Цена
Качество товара
Доставка
Качество обслуживания
Оценка магазина
Корчинська лариса
17.06.2026
Дуже подобається обслуговування, чекаю з нетерпінням замовлення.
Гутник Наталія
16.06.2026
Чудове обслуговування,швидка доставка, товар якісний,щиро дякую!
Сергей
04.06.2026
Вежливо, быстро, качественно. Спасибо.
Оксана
03.06.2026
Хочу поділитися своїми враженнями від покупок у цьому магазині. Босоніжки прийшли вчасно, без затримок, що дуже порадувало. Якість взуття відмінна, повністю відповідає очікуванням. Окремо хочу відзначити роботу продавчині: обслуговування було дуже чемним, професійним і приємним. Загалом залишилася повністю задоволена покупкою, тому— обов'язково рекомендуватиму цей магазин своїм друзям та знайомим!" І ще дякую за смаколик, теж приємно!!!
Аліна
01.06.2026
Отримала кросівки, вони
Лариса
30.05.2026
Купила кросівки та босоніжки. Я в захваті. Все підійшло. Прекрасне обслуговування ( для мене зняли відео показали які є кросівки мого розміру). Окреме дякую за смаколики. Дуже приємно
Тетяна
26.05.2026
Якісне взуття, мені дуже зручно і гарне. Обслуговування на найвищому рівні
Вікторія
26.05.2026
Покупкою задоволена. Кросівки супер, підійшли ідеально. Вчора замовила, сьогодні отримала. Дякую за смоколик.
Олексій
25.05.2026
Дуже сподобалось. Оплатив одразу. Чесні. Доброзичливі. Рекомендую!!!
Руслан
23.05.2026
Бомба,дуже задоволені мокасинами
Ірина
23.05.2026
Покупкою дуже задоволена, кросівки бомбезні, сіли ідеально. Вчора тільки замовила, а сьогодні вже отримала.
Любовь
23.05.2026
Дуже дякую всім хто спілкувався зі мною при виборі взуття. Кросівкі підійшли по розміру. Розмірна сітка співпадає.
Захарченко Ольга
23.05.2026
Получила свои кроссовки ,очень довольна качеством, цветом, комфортно, правильно подобранный размер! Доставка быстро, оперативно! Сработали на все 100% классно! Сейчас это редкость большая! Приятно работать с качеством и с честностью ! Спасибо большое!
Лілія
21.05.2026
Отримала посилку дуже швитко Консультація на вищому рівні, дуже дякую. Молодці.
Ліна
17.05.2026
Посилку отримали. Дуже задоволена обслуговуванням , швидко, якісно. Не дуже люблю замовляти в інтернеті тому що інколи можна невірно замовити розмір. Але не в цьому магазині, і фото і відео консультація на вищому рівні, відповідають на всі питання, якнайшвидше. Замовляла чоловіку і собі красовки одной посилкою і як було приємно
Показано с 1 по 15 из 38 (всего 3 страниц)
icon_teleg icon_whatsapp icon_viber